Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
15 Temmuz Şehidi Özel Harekat Emniyet Müdürü Münir Murat ERTEKİN Atış Alanı-Operasyon Köyü ile Şehit Özel Harekat Polis Memuru Osman YURT Kültür ve Konferans Salonu Açılışı ve Şehitleri Anma Programı Düzenlenmiştir.
 
15 Temmuz Şehidi Özel Harekat Emniyet Müdürü Münir Murat ERTEKİN Atış Alanı-Operasyon Köyü ile Şehit Özel Harekat Polis Memuru Osman YURT Kültür ve Konferans Salonu Açılışı ve Şehitleri Anma Programı  Düzenlenmiştir.

Sivas Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde 6 Mart Pazartesi günü saat 11:00’de Güneydoğuda ve 15 Temmuzda şehadet mertebesine ermiş, Yiğidolar diyarı Sultanşehir Sivaslı Şehitlerimizi anma töreni ve 15 Temmuz Demokrasi Şehidi Özel Harekat Emniyet Müdürü Münir Murat ERTEKİN Atış Alanı - Operasyon Köyü ve Hatıra Ormanı Açılışı ile Şehit Özel Harekat Polis Memuru Osman YURT Kültür ve Konferans Salonu Açılışı’nın yanısıra, Şehit Polis Memuru Ömer GÜNEY Dersliği,  Şehit Polis Memuru Kenan ARDIÇ Dersliği, Şehit Polis Memuru Muhammed Onur DEMİR Dersliği, Şehit Polis Memuru Hakan YURTOĞLU Dersliği, Şehit Polis Memuru Melih ÇİMEN Dersliği, Şehit Polis Memuru Abdullah KILIÇ Dersliği,  Şehit Polis Memuru Sedat ATAMAN Dersliği ve Şehit Polis Memuru Rahmi YAMAN Dersliklerinin açılışı gerçekleştirilmiştir.

Tören; Şehit aileleri, Sivas Valisi Sayın Davut Gül, Sivas Milletvekili Sayın Selim DURSUN, Tugay Komutanı  Sayın Mehmet KİP, Belediye Başkanı Sayın Sami AYDIN,  Cumhuriyet Başsavcısı   Sayın Murat İRCAL, 1. Ağır Ceza Reisi Sayın Mehmet DUMAN, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Alim YILDIZ, Sivas İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Turan AKSOY, İl  Jandarma Komutanı  Sayın Sinan Şen, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürümüz 1.Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Adnan ORAN, İlimizin çok değerli protokol üyeleri, vatandaşlar ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Açılış; Şehit aileleri, Sivas Valisi Sayın Davut GÜL, İl Protokolü ve diğer misafirler tarafından gerçekleştirilmiştir.

Şehitlerimiz hatırasına hazırlanan sinevizyon gösterisi akabinde, İl Müftüsü Sayın Recep Şükrü BALKAN tarafından tüm şehitlerimiz için okunan Hatim duası yapılmış,  şehit anne, babaları, eşleri ve çocuklarının şehitlerimizle  ilgili duygu ve  anılarını anlatan sinevizyon gösterisi, sema gösterisi ve şehit ailelerine hediye-plaket takdimi ile devam etmiş; daha sonra şehit aileleri, İl Protokolü ve diğer misafirlerin katılımıyla Neyzen eşliğinde öğle yemeğinin ardından program son bulmuştur.    
​​
 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Emniyet Teşkilati Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği
  • UPEM
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER